fbpx

Policy för cookies

Vi använder oss av cookies på emmausstockholm.se
Här kan du läsa mer om varför vi gör det, och hur du kan stänga av möjligheten till cookies.

Medarbetare

Vi på Emmaus Stockholm arbetar på vår sorteringscentral och kontor i Västberga samt i våra butiker på Södermalm och Liljeholmen. Totalt är vi ett 60-tal anställda på heltids- och deltidstjänster.

Söker du någon i personalen som du inte hittar nedan är du välkommen att ringa vår växel 08-744 22 22 . Har du en generell fråga kan du mejla till info@emmausstockholm.se. Du kan också mejla direkt till våra medarbetare. Våra e-postadresser skrivs på följande sätt: fornamn.efternamn@emmausstockholm.se.

Vår postadress är: 
Emmaus Stockholm
Vretensborgsvägen 6
126 30 Hägersten

Interested in bulks of clothes for export?

Are you interested in buying clothing in bulk? Send us an email: export@emmausstockholm.se  

Administration

Miet Lammens

Styrelseordförande

073-631 19 59

miet.lammens@emmausstockholm.se

Frida Dunger Johnsson

Verksamhetsledare

076-027 32 22

frida.dunger.johnsson@emmausstockholm.se

Petra Borg

Ekonomiansvarig

073-673 45 29

petra.borg@emmausstockholm.se

Program

Cecilia Rojas Angberg

Programchef

070-798 31 54

cecilia.rojas.angberg@emmausstockholm.se

Kajsa Vårsjö

Projekthandläggare

073-673 45 26

kajsa.varsjo@emmausstockholm.se

Juan Obregón

Programsamordnare

076-871 47 65

juan.obregon@emmausstockholm.se

Kommunikation & Marknad

Caroline Nord

Kommunikationsansvarig (föräldraledig)

caroline.nord@emmausstockholm.se

Cecilia Rojas Angberg

tf kommunikationsansvarig

070-798 31 54

cecilia.rojas.angberg@emmausstockholm.se

Malte Gustavsson

Marknadskoordinator (tjänstledig)

malte.gustavsson@emmausstockholm.se

Butik

Brian Kelly

tf butiksdriftsansvarig

070-082 20 50

brian.kelly@emmausstockholm.se

Insamling & sortering

Brian Kelly

Produktionschef

070-082 20 50

brian.kelly@emmausstockholm.se

Satu Holopainen

Miljö- och kvalitetsansvarig (föräldraledig)

073-673 45 23

satu.holopainen@emmausstockholm.se

Attila Bolgár

Arbetsledare Lager och Transport

072-858 00 37

attila.bolgar@emmausstockholm.se

Ann-Sofi Klingborg

Arbetsledare Sortering och Prismärkning

073-673 45 22

ann-sofi.klingborg@emmausstockholm.se