fbpx

Policy för cookies

Vi använder oss av cookies på emmausstockholm.se
Här kan du läsa mer om varför vi gör det, och hur du kan stänga av möjligheten till cookies.

Medarbetare

Vi på Emmaus Stockholm arbetar på vår sorteringscentral och kontor i Västberga samt i våra butiker på Södermalm och Liljeholmen. Totalt är vi ett 60-tal anställda på heltids- och deltidstjänster.

Söker du någon i personalen som du inte hittar nedan är du välkommen att ringa vår växel 08-744 22 22 . Har du en generell fråga kan du mejla till info@emmausstockholm.se. Du kan också mejla direkt till våra medarbetare. Våra e-postadresser skrivs på följande sätt: fornamn.efternamn@emmausstockholm.se.

Vår postadress är:
Emmaus Stockholm
Vretensborgsvägen 6
126 30 Hägersten

Interested in bulks of clothes for export?

Are you interested in buying clothing in bulk? Send us an email: export@emmausstockholm.se

Verksamhetsledning

Brian Kelly

Verksamhetschef second hand

070-082 20 50

brian.kelly@emmausstockholm.se

Administration

Petra Borg

Ekonomiansvarig

073-673 45 29

petra.borg@emmausstockholm.se

Program, Kommunikation & Marknad

Cecilia Rojas Angberg

Programhandläggare

070-798 31 54

cecilia.rojas.angberg@emmausstockholm.se

Elin Lager

Projekthandläggare

073-931 72 70

elin.lager@emmausstockholm.se

Caroline Nord

Kommunikationsansvarig

070-798 61 46

caroline.nord@emmausstockholm.se

Butik

Sophie Fåhraeus

Försäljningschef

073-673 45 22

sophie.fahraeus@emmausstockholm.se

Sabah Hakmi

Butikschef Solna Centrum

073-673 74 68

sabah.hakmi@emmausstockholm.se

Pradeepa De Soysa

Butikschef Slussen

073-679 25 72

pradeepa.desoysa@emmausstockholm.se

Insamling & sortering

Satu Holopainen

Miljö- och kvalitetsansvarig

072-876 94 40

satu.holopainen@emmausstockholm.se

Attila Bolgár

Handledare Lager och Transport

072-858 00 37

attila.bolgar@emmausstockholm.se